↑ Powrót do N. Forum Śledcze

Krzysztof Jackowski – współpraca z Policją i filozofia życia

.

Prawdziwymi sceptykami są ci, którzy rzucają wyzwanie istniejącemu stanowi rzeczy
i nie przyjmując ogólnie przyjętych „mądrości”, są gotowi obiektywnie przyjrzeć się dowodom.

  dr Mirosław Jan Lisiecki

.

Potwierdzenie KGP

 

.

krzysztof jackowski wizja

Krzysztof Jackowski (ur. 1 czerwca 1963 r.) – najsłynniejszy polski jasnowidz, telepata. Pomagając Policji z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych. Potwierdzają to liczne urzędowe dokumenty otrzymywane od funkcjonariuszy publicznych. Kilkakrotnie powoływany przez Policję i prokuraturę jako ekspert i biegły zz. parapsychologii. Mimo prawnych dowodów, fakty te są jednak stale negowane przez tzw. sceptyków oraz rzeczników prasowych Policji.

Krzysztof Jackowski od wielu lat jest zapraszany na uczelnie wyższe z całej Polski. W swoich wykładach najwięcej czasu poświęca na zagadnienie duszy ludzkiej. Ukazuje bardzo ważną prawdę,  że ponad światem materialnym istnieje również inny – duchowy, a także że żyjemy w czasach kiedy wszelkie wnętrze człowieka, indywidualność i duchowość są deptane…

Bardzo często burzy wizję świata materialnego, wyzbytego z wszelkiej duchowości i wnętrza człowieka. Z tego powodu od wielu lat jest obiektem ataków ze strony określonych mediów i grup społecznych.

.

DOWODY JASNOWIDZENIA – DOKUMENTACJA PRAWNA

(zobacz)

—————————————————————–

najważniejsze sprawy

..

Informujemy, iż przeprowadzamy obecnie badania na temat współpracy Policji z Panem Krzysztofem Jackowskim i użyteczności uzyskiwanych od niego informacji. Udało nam się spotkać z policjantami, którzy korzystali z jego pomocy. Stwierdzili jednoznacznie, że dzięki uzyskanym od niego informacjom mogli rozwiązać poważne sprawy kryminalne. Niedługo zaprezentujemy na naszej stronie relacje z tych niezmiernie ciekawych spotkań.

Tymczasem prezentujemy Państwu obszerny materiał, w którym wypowiadają się eksperci i policjanci o skuteczności wizji Krzysztofa Jackowskiego. Jest to kolejny dowód na efektywną współpracę polskiej Policji z jasnowidzem K. Jackowskim.

.

MATERIAŁ O EFEKTYWNEJ WSPÓŁPRACY POLICJI Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM

(zobacz)

—————————-

MATERIAŁ O EFEKTYWNEJ WSPÓŁPRACY POLICJI Z KRZYSZTOFEM JACKOWSKIM (2)

(zobacz)

zmarli mowia.

autobiografia jackowski

autobiografia-jackowski2.